KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Rödkrita 4958611
nr 495 8611
Rödkrita
1700-tal, ängel, beskuren, 21x16, 5 (skador)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
14.000 kr
måndag 12 november 2007
1.000 kr
2.000 kr
1.500 kr
1.900 kr
2.100 kr
3.100 kr
3.300 kr
3.800 kr
5.100 kr
4.000 kr
4.300 kr
4.600 kr
4.800 kr
5.000 kr